Çin Banyo Bombası Hediye Setleri Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sophia

Telefon numarası : +8618122374201

Naber : +8618122374201

Free call
Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd

Güven her şeyi daha kolay hale getirir

  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
  • Guangzhou Weddells Technology Co., Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: WEDDELLS No. Çalışanları: 100~200
Yıllık satış: 6,500,000-12,000,000 Yıl kurulan: 2004
İhracat p.c: 90% - 100%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
WEDDELLS ve tamamen sahip olduğu fabrika, 2005 yılında kurulan Guangzhou, Çin'in önde gelen kişisel bakım kuruluşudur.

Biz sektöründe tasarım, araştırma, geliştirme ve üretim entegre bir OEM / ODM, çeşitlendirilmiş, profesyonel ve teknik kişisel bakım markası şirket olmaya kararlıyız. WEDDELLS'in en yenilikçi, endüstriyel ve daha deneyimli ürünlerini sunarak sadece ihtiyaçlarınızı karşılamakla kalmıyor, aynı zamanda marka imajınızı da geliştirebiliyoruz.

Geçmiş
Adının ardında, "daha önce tarihte insanlar tarafından keşfedilmemiş ve keşfedilmemiş, dünyanın dördüncü en büyük okyanusu - Weddell Denizi'nden" Weddells ". Sektörde iyi bilinen bir lider olmak için çalışıyoruz ve bu da sahnenin ardındaki gerçek anlamdır. Erdem, deniz gibi yayılır, tüm yetenekleri kapsayıcı bir tavırla kabul ederiz! Bir gün, ürünlerimizin dünyanın her yerinden her köşeye yayılabileceğine inanıyoruz.

Her zaman kültürümüze karşı durduk ve ona inandık - “Güven yüzünden, çok basit!” Ayrıca, her zaman önce müşteriye sebat eder, sade ve saf kalırız!

Hizmet
Size bitmiş paketleme ve satış öncesi numune hizmetleri sağlayabilir. Birden fazla seçenekle yüksek hızlı teslimat ile size en yeni trend tahminini vermek. Sadece istisnai kaynaklar geliştirmekle kalmıyor, aynı zamanda sürecin her aşamasında size rehberlik ediyoruz. Üretimin her aşamasında sıkı kalite kontrol için güçlü QA ve QC ekibimiz var. Paket dolumundan bitmiş üretime kadar, yüksek teslim süresi yönetimimizden başlayarak, müşterilerimize çok çeşitli çözümler getiriyoruz. Başarılı bir marka hattı oluşturmak için gerekli olan verimli ve özel destek alacaksınız.

Günümüzde pazar, talep edilen hız ve esneklik içerisinde, aldığınız ürünün kendi değerlerinizi temsil ettiğinden benzersiz, dayanıklı ve güvenilir olmasını sağlıyoruz. Bunlar, OEM ortağınız olarak WEDDELLS'i edinmenin yalnızca birkaç avantajıdır. Birlikte yenilikler ve olanakları keşfedelim.

Ekibimiz
Ekip yönetimimiz, dünyanın önde gelen 500 ihracatçı şirketinden farklı sektörlerde lider ihracat yapan işletmelere eğitim veren ve ekip yönetimi, kurum kültürü, marka pazarlaması ve işletme geliştirme konularında kendine özgü görüşlere sahip olan dünyanın önde gelen 500 şirketinin marka operasyon direktörüne sahiptir. Müşterinin ihtiyacına göre pazara uygun ürünler geliştirebilen ve bunları sürekli geliştiren ve iyileştiren, listelenen firmalardan teknik direktörler ve Ar-Ge mühendisleri bulunmaktadır. Amacımız, müşterilere güzellik endüstrisinde lider işletmeler olma konusunda yardımcı olmak ve onları eğitmektir!

     

                 

Brand Story

RT-MART ve DÜĞÜN

RT-Mart olarak ticaret yapan RT-MART International Ltd., 1996 yılında kurulan Tayvan'da bir hipermarket zinciridir. Merkezi Taipei'de Neihu Bölgesi'ndedir. Şirket, 2019 yılında 401'inci mağazasını açtı, RT-Mart ve Auchan ortak bir girişim yaptı, Sun Art Retail Group Ltd. 2009 yılında ilk işbirliğimizi başlattık. MART, en iyi kalitede, bizimle uzun vadeli işbirliğini seçiyorlar. Yıllar geçtikçe, RT-MART'taki ürünlerimiz her zaman popüler satan ürünler olmuştur ve ayrıca Çin'de güvenilir bir marka oluşturmalarına yardımcı olmuştur.

NOL & WEDDELLS

NOL ile çalışmak, işbirliğinden çok büyüme ile ilgilidir. Neredeyse bir yıl süren fatory muayene ve ürün testinin yarım yılı ve fabrikamız için genel dönüşüm, sadece müşteri ile uzun vadeli işbirliğini sağlamak için değil, aynı zamanda fabrikamız için bir gelişme sağlamak. NOL, 1991 yılında kurulan ve yüksek kaliteli ürünlerin satılmasına adanmış, iyi bilinen bir süpermarkettir. Bizi bulmadan önce, standartlarına ulaşabilecek fabrikayı seçmek için çok zaman harcadılar. Japonya, bileşenlerden paketlemeye kadar ürünlerin kalitesi konusunda çok katı şartlara sahiptir ve bu da şu andaki her müşteriye yüksek kaliteli ürünler sunmamızı mümkün kılmaktadır. Bu nedenle, tavrımız sadece uzun vadeli bir işbirliğini değil aynı zamanda onlardan gelen güvenleri de kazanıyor. "Güven yüzünden, çok basit."

Müşterimizden üretim sırasında her üç aylık dönemde rutin muayene. Sevkıyattan önce, müşteri sıkı bir ürün incelemesi yapmak için fabrikamıza gelen profesyonel bir ekibe sahip olacaktır. Denetim işlemi, ürünlerin denetim kuruluşuna teslim edilmesini gerektirir. Ürünler geçtikten sonra, sevkıyatı ayarlayabiliriz.

Fabrikamız, çeşitli müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli kendini geliştirmektedir.

OCE & WEDDELLS

Daha iyi bir hayat yaratmak için!

Nesneler, giysiler ve deneyimler olarak bilinen OCE, aynı zamanda “Orijinal Renk Sürümü” anlamına gelir. 2014 yılında kurulan, çin. Nordic Estetik ve Yaşam Tarzı üzerine kurulu bir markadır.

Sadelik, doğa, çevre dostu ve konfor, OCE'nin tasarımının temel noktasıdır.

Müşterilere rahat bir İskandinav yaşam tarzı sunma ve her zaman müşterileri birinci sıraya koyma konusunda kararlıdırlar. Fabrikamızla aynı şekilde, müşterilerimiz için sürekli çaba sarf ederek en kaliteli ürünleri sunmayı da taahhüt ettik. Ve bu, kurulduğundan beri birlikte çalışmamızın bir parçası. Ve OCE'nin büyümesiyle birlikte, önümüzdeki birkaç yıl içinde Çin'de 1000'den fazla mağaza olacak ve ürünlerimizin müşterilerimizle birlikte büyüdüğünü de görmeyi seviyoruz.

BB & WEDDELLS

ABD'deki en büyük Jewlery banyo bomba şirketlerinden biri. BB ile işbirliği yapmadan önce, bazı tedarikçilerle zaten işbirliği yapmışlardı, ancak ne yazık ki önceki tedarikçileriyle ilgili kötü deneyimler yaşadılar. Onlardan daha fazla kar elde etmek için önceki partileri, diğer fabrikalardan yüksek kaliteli örnekler kullanarak güvenlerini aldattı, ancak yaşadıkları şey 4 FCL'nin kaybıydı. Malları geri aldıklarında, tespit ettikleri tüm banyo bombaları örneklerden tamamen farklıydı ve reaksiyon çoktan yapamadı.

Bu ağır kayıptan sonra, BB fabrikamızı buldu, çünkü bazı kötü deneyimler onları uyardı. Ancak, diğer tedarikçiler tarafından aldatılmış birçok müşterinin daha sonra fabrikamıza geldiğini bilmiyorlardı. Böylece onları gerçekten iyi anlayabiliriz. Birkaç kez numune onaylandıktan ve fabrika incelemesinden sonra, BB bizimle işbirliği yapmaya karar verdi ve şimdi bir yıldan fazla bir süredir işbirliği yaptık. Bu aynı zamanda bizim için çok sevindirici bir şey, müşterilerin güvenini değerlendiriyoruz ve müşterilerimizin güveni nedeniyle daha iyisini yapabiliriz ...

Team Work

Çin Yeni Yılı'ndan önce, CEO'muz dahil olmak üzere satış ekibimiz, müşterilerimizin mallarını zamanında üç gece arka arkaya alacaklarından emin olmak için üretim hattına katıldı. Bize güvendikleri için müşterilerimize inançları asla ihlal etmeyeceğiz, ancak lütfen bize iyi davranın.

 

 

 

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin