Çin Banyo Bombası Hediye Setleri Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Sophia

Telefon numarası : +8618122374201

Naber : +8618122374201

Free call
Üretim hattı
Ortaklarımıza araştırma ve geliştirme, güzellik ve kuaförlük kişisel bakım ürünlerinin tasarımı ve üretimi gibi bir dizi hizmet sağlayabiliriz. Şu anda aylık 1000.000 adet kapasitemiz içerisinde 2 bağımsız laboratuvar, 2 Ar-Ge merkezi, yaklaşık 300 çalışanı bulunan 12 üretim hattımız bulunan 4.000 metrekarelik fabrikamızda üretilmektedir.

Takım yönetimimiz, dünyadaki ilk 500 şirketten marka operasyon direktörüne sahiptir. Önde gelen birkaç ihracatçı işletmeyi farklı endüstrilerde eğitmiş ve ekip yönetimi, kurum kültürü, marka pazarlaması ve işletme gelişimi hakkında kendi benzersiz görüşlere sahip olmuştuk. Müşterinin ihtiyacına göre pazara uygun ürünler geliştirebilen ve bunları sürekli geliştiren ve iyileştiren, listelenen firmalardan teknik direktörler ve Ar-Ge mühendisleri var. Amacımız, müşterilere güzellik endüstrisinde lider işletmeler olma konusunda yardımcı olmak ve onları eğitmektir!

OEM / ODM
Müşteri modeli sağladığı sürece, formülü örneğe göre geliştirebiliriz ve ayrıca bize üretim talebimizi de söyleyebilirsiniz.

Dünyanın her yerinden ortaklarımız var, her yıl fabrikamızı ziyarete geldik. Ve her zaman farklı müşterilerin ihtiyaçlarına göre profesyonel ürün çözümleri sunuyoruz. Şimdi olduğu gibi gelecekte de yeni ürünler ve daha iyi formüller geliştirmeye devam edeceğiz.

Ar-Ge
Zengin deneyimimiz, mükemmel müşteri hizmetimiz, kaliteye odaklı ve formülasyon uzmanlığımızla birleşmiştir, çünkü bunların dünya çapında lider perakendeciler tarafından değerli olduğunu biliyoruz.
Weddells, güçlü Ar-Ge yeteneklerine sahip yenilikçi ve girişimci bir şirkettir. Güçlü Ar-Ge yeteneklerimiz, kişisel bakım ve biyo-teknoloji endüstrilerindeki uzmanlığımızın yanı sıra, akranlar için üstünlük sağlıyor, trendin gelişmiş portföyünü sunmamıza rağmen, müşterilerin özel ihtiyaçları için formülasyonu özelleştirebilmemize olanak sağlıyor.

10 Ar-Ge personeli, ağırlıklı olarak el yapımı sabun, banyo bombaları, banyo tuzları, banyo kıyafetleri, şampuan, saç kremi, vücut losyonu vb. Günlük kişisel ihtiyaçlar üretir. Avantajımız OEM ve ODM'nin müşterinin ihtiyacına göre yapılabilmesidir.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin